eObuwie – ŚwieżeKonkursy

eObuwie

eObuwie jest polskim przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą obuwia online. Do wyboru nie mamy tylko obuwia, ale także torebki oraz akcesoria multibrandowe. Przedsiębiorstwo działa na wielu rynkach, nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Na dzień dzisiejszy centrala główna zgłosiła się do nas z konkursem, gdzie do wygrania jest bon o wartości 250 zł na wykorzystanie w sklepie eObuwie.pl. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Co zrobić, aby wziąć udział?

Wymagania są dosyć proste. Przechodzimy do linku podanego niżej.

LINK DO KONKURSU

Abyś mógł wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiesz na cztery pytania konkursowe. Następnie podaj email oraz imię. Na koniec pozostało Ci czekać na wiadomość zwrotną. Już dziś dołącz do listy zwycięzców.

Informacje

eobuwie - swiezekonkursy.pl

Liczba osób, które mogą wygrać jest ograniczona. Limit nagród został odgórnie wyznaczony i administracja serwisu nie ma wpływu na ilość osób wygranych. Doszły nas słuchy, że jeśli będzie spore zainteresowanie konkursem to liczba osób, które mogą zwyciężyć zostanie podniesiona. Nie czekaj i zarejestruj się do konkursu a prawdopodobnie ten bon jutro już będzie Twój.

Sklep