iPhone XS – ŚwieżeKonkursy

iPhone XS

iPhone XS jest następcą telefonu iPhone X firmy Apple zaprezentowanego 12 września 2018. Jest modelem wysoko-półkowym. Dostępny jest w 3 różnych kolorach: złoty, biały i szary. Model jest najczęściej kupowanym modelem smartphone na świecie, korzysta z niego około 40% posiadaczy smartphonów. Na dzień dzisiejszy jeden ze sklepów licencjonowanych Apple zgłosił się do nas z konkursem w celu wypromowania sklepu internetowo-stacjonarnego. Do wygrania jest model iPhone XS o wartości rynkowej przekraczającej 5000 zł. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Co zrobić, aby wziąć udział?

Wymagania są dosyć proste. Przechodzimy do linku podanego niżej.

LINK DO KONKURSU

Abyś mógł wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiesz na cztery pytania konkursowe mieszczące się na stronie. Następnie musisz podać imię oraz email. Pozostało oczekiwać na wiadomość zwrotną. Już dziś dołącz do listy zwycięzców.

Informacje

iphone XS - swiezekonkursy

Liczba osób, które mogą wygrać jest ograniczona. Limit nagród został odgórnie wyznaczony i administracja serwisu nie ma wpływu na ilość osób wygranych. Nie czekaj i zarejestruj się do konkursu a prawdopodobnie ten bon jutro już będzie Twój.

Sklep