Smyk – ŚwieżeKonkursy

Smyk

Smyk jest siecią sklepów z artykułami dla dzieci od urodzenia do czternastego roku życia oraz dla kobiet w ciąży. Znajdziesz tu między innymi odzież, obuwie, akcesoria dziecięce, zabawki, przybory szkolne, czy też książki. Obecnie posiada swoją lokalizację w każdym większym mieście. Na dzień dzisiejszy osoby z centrali Smyka zgłosili się do nas wraz ze Świeżym Konkursem. Do wygrania jest bon o wartości 1000 (słownie tyisąc) złotych na wydatki w sklepach Smyk. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Co zrobić, aby wziąć udział?

Wymagania są dosyć proste. Przechodzimy do linku podanego niżej.

LINK DO KONKURSU

Rejestrujemy się do konkursu poprzez podanie adresu email. Proste, prawda? Osoba, która wygrała w konkursie zostanie odpowiednio powiadomiona poprzez drogą mailową w kwestii odbioru nagrody.

Informacje

smyk

Nie czekaj i zarejestruj się do konkursu a prawdopodobnie ten bon jutro już będzie Twój. Musisz się pospieszyć, ponieważ liczba osób jest ograniczona.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do komunikacji z wybranymi osobami drogą mailową. Nie upublicznia dla nas numeru telefonu, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, iż ludzie nagminnie będą dzwonić. W celu kontaktu użyj zakładki kontakt a otrzymasz odpowiedź najszybciej jak to możliwe.

Sklep