Żabka – ŚwieżeKonkursy

Żabka

Żabka jest największym z sieci niewielkich sklepów spożywczych działających w Polsce na zasadzie franczyzy. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku firma zdobyła lidera w tym segmencie sprzedaży. Żabka Polska jest właścicielem ponad 6000 sklepów prowadzonych przez przeszło 3700 franczyzobiorców pod szyldami Żabka i Freshmarket. W obecnym czasie centrala Żabki zgłosiła się do nas wraz ze Świeżym Konkursem. Do wygrania jest bon o wartości 500 zł na wydatki w Żabce. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Co zrobić, aby wziąć udział?

Wymagania są dosyć proste. Przechodzimy do linku podanego niżej.

LINK DO KONKURSU

Abyś mógł wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiesz na trzy pytania konkursowe mieszczące się na stronie, podać email i oczekiwać na wiadomość zwrotną. Już dziś dołącz do listy zwycięzców.

Informacje

ŚwieżeKonkursy żabka

Liczba osób, które mogą wygrać jest ograniczona. Limit nagród został odgórnie wyznaczony i administracja serwisu nie ma wpływu na ilość osób wygranych. Doszły nas słuchy, że jeśli będzie spore zainteresowanie konkursem to liczba osób, które mogą zwyciężyć zostanie podniesiona. Nie czekaj i zarejestruj się do konkursu a prawdopodobnie ten bon jutro już będzie Twój.

Sklep Żabka